Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Пісківська громада» (код ЄДРПОУ: 04386284) був реорганізований і увійшов до складу Костопільської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Пісківська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Костопільської громади

Місцевий індекс прав людини у Пісківській ОТГ: результати та перспективи розвитку громади

Дата: 20.09.2018 16:49
Кількість переглядів: 570

15 серпня 2018 року  в приміщенні Пісківського сільського клубу (Рівненська обл., Костопільський р-н, с. Пісків, вул. Незалежності, 55) відбулась презентація результатів моніторингу міста за програмою Місцевий індекс прав людини.

Місцевий індекс прав людини – це ініціатива Української Гельсінської спілки з прав людини задля моніторингу та підтримки ефективного розвитку органів місцевого самоврядування на засадах пріоритету прав людини в усіх сферах її взаємин з державою.

Моніторинг дотримання прав людини органами місцевого самоврядування за Місцевим індексом прав людини впроваджується Українською Гельсінською спілкою в рамках грантової програми «Громадський моніторинг органів місцевого самоврядування задля кращого дотримання прав людини», який здійснюється за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Моніторинг спрямований на виявлення зусиль місцевої влади щодо забезпечення прав людини. Моніторингова група у складі представників Української Гельсінської спілки та консультантів юридичної клініки “Pro Bono” Національного університету “Острозька академія” оцінила спроможність місцевих органів влади за 9-ма напрямами в сфері прав людини.

У заході брали участь представники місцевого самоврядування,  місцевих громадських об’єднань та ініціатив, медіа.

Результати моніторингу презентували: Андрій Галай, професор, координатор проекту «Місцевий індекс прав людини» УГСПЛ (м. Київ), Марія Цип’ящук, координаторка громадської приймальні УГСПЛ в м. Рівному, а також інші учасники моніторингової команди.

 

 


« повернутися

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua